O nas

Dzisiejsze czasy cechuje ciągły pęd i pogoń za pieniądzem. Jemy wysoko przetworzenie, tym samym wysoce prozapalnie. Żywność produkowana jest na wielką skalę, a jakość produktu schodzi na dalszy plan - liczy się tylko zysk. 


oleje-od-franciszkaPostanowiliśmy iść pod prąd i stworzyć markę, gdzie najważniejszym założeniem jest wysoka jakość produktu, zachowanie maksymalnym wartości odżywczych no i przede wszystkich zdrowie Was - konsumentów.


“To jak ważne są dobre tłuszcze w naszej diecie, mówi setki publikacji naukowych.
Ja jako dietetyk kliniczny z pasji, polecam je z czystym sercem swoim podopiecznym, którym pomagam w powrocie do zdrowia. ”Cierpliwość skutkuje smakiem, którego większość z Was nie zna - smakiem czystej natury.


Tłoczymy małe ilości, ale regularnie co daje gwarancję świeżości. Ziarna szukamy z uprawy bez środków ochrony roślin, niedosuszanego roundupem i innymi chemicznymi wspomagaczami.Nie przyspieszamy procesów, które potrafią trwać nawet tydzień.

Nasze oleje nie są poddawane chemicznym procesom oczyszczania i rafinowania. Sam proces tłoczenia na zimno jest czasochłonny i mniej wydajny, ale postanowiliśmy na jakość.


Jesteśmy zawsze dostępni dla Was, chętnie służymy radą i pomocą dotyczącą właściwości i użycia naszych olejów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl