O nas

    Oleje od Franciszka to mała przydomowa manufaktura, która   zadebiutowała na rynku w 2020 roku. A wszystko przez Was drodzy   klienci. Zaczęło się od tłoczenia oleju dla naszego synka Franciszka,   świeżo wytłoczony olej prosto z prasy okazał się hitem naszych   stołów podczas spotkań z przyjaciółmi i rodzinnych uroczystości. Po   nitce do kłębka zaczęli nas odwiedzać znajomi, sąsiedzi, rodzina,   którzy prosili o olej dla siebie. Gdy pukać do drzwi zaczęły osoby,  które „słyszały”, że mamy najlepszy olej w mieście postanowiliśmy zaryzykować 😊. 

Wszystko robimy sami i po godzinach etatowych- czyli często do późnych godzin nocnych. Sami tłoczymy, pakujemy, odpowiadamy na zapytania, emaile, telefony, doradzamy, prowadzimy media społecznościowe, projektujemy etykiety, robimy zdjęcia i jak szalenie cieszymy się z każdej pozytywnej opinii.

 Część domu przerobiliśmy na przydomową produkcję, mimo ciężkich procedur dostosowania pod inspekcję sanitarną daliśmy radę, dlatego też ogromnie wzrusza nas każdy zakup w naszym sklepie, wszystkie miłe słowa które słyszymy, a najbardziej otrzymywane zdjęcia Waszych lodówek z naszymi cudami na półkach.

 
Nie przyspieszamy procesów, które potrafią trwać nawet tydzień. Nasze oleje nie są poddawane chemicznym procesom oczyszczania i rafinowania. Sam proces tłoczenia na zimno jest czasochłonny i mniej wydajny, ale postanowiliśmy na jakość.

 

Jesteśmy zawsze dostępni dla Was, chętnie służymy radą i pomocą dotyczącą właściwości i użycia naszych olejów.

 

“To jak ważne są dobre tłuszcze w naszej diecie, mówi setki publikacji naukowych.
Ja jako dietetyk kliniczny z pasji, polecam je z czystym sercem swoim podopiecznym, którym pomagam 
w powrocie do zdrowia. ”

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.